۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ مرداد
English
صفحه اصلی
1397/01/20 ابلاغ چارت پرسنلي فرمانداري خوسف پس از 5 سال
ابلاغ چارت پرسنلي فرمانداري خوسف پس از 5 سال

مسعود قلي زاده معاون فرماندار شهرستان خوسف اظهار كرد: چارت پرسنلي جديد فرمانداري خوسف ابلاغ شده است كه در آينده مشكل پرسنلي فرمانداري مرتفع خواهد شد.

 

وي ادامه داد:شهر خوسف در فاصله 36كيلومتري بيرجند واقع و با بيش از  200روستا و آبادي و 16 هزار كيلومتر مربع وسعت،يكي از بزرگترين شهرستان هاي استان خراسان جنوبي است.

 

معاون فرماندار شهرستان خوسف ضمن اشاره به وجود پراكندگي زياد اين شهرستان،يادآور شد:اين پراكندگي به حدي است كه بين دورترين روستا با مركز شهرستان بيش از 200 كيلومترفاصله است كه خدمت رساني با تعداد كم نيروهاي اداري با مشكل عمده در اين شهرستان مواجه بوده است.

 

قلي زاده افزود:با پيگيري هاي استاندار خراسان جنوبي و همچنين فرماندار اين شهرستان، در روزهاي آغازين سال جديد چارت فرمانداري ابلاغ شده كه با ياري خداوند در آزمون استخدامي نيروهاي مورد نيازدر اين خصوص، جذب خواهند شد.

 

وي ابراز كرد:متاسفانه بعد از گذشت 5 سال از تاسيس شهرستان خوسف، تاكنون اين فرمانداري با چارت موقت فعاليت مي كرده است كه در بحث نيرو با مشكلات عديده اي روبرو بوده است.

 

معاون فرماندار خوسف اضافه كرد: به جز فرمانداري،ساير ادارات شهرستان نيز با كمبود نيرو مواجه هستند و بسياري از ادارات نيز به صورت نمايندگي اداره مي شوند كه در سال گذشته تعدادي به اداره ارتقا پيدا كرده اند و در سال جاري نيز پيگيري هاي لازم جهت ارتقاي مابقي انجام خواهد شد.

 

قليزاده بيان كرد: با توجه به پراكندگي شهرستان خوسف، لزوم خدمت رساني به مردم در محل سكونت آنها در دستور كار قرار خواهد گرفت و از طرفي با ايجاد دستورالعمل ها و ابلاغ آنها از طريق فضاي مجازي در صدد كاهش رفت و آمد مردم به ادارات خواهيم بود .

 

وي مطرح كرد: سايت اينترنتي شهرستان خوسف به آدرس khoosf.comطراحي شده و در سه بخش فروش آنلاين محصولات، معرفي جاذبه هاي گردشگري و اخبار و اطلاعات شهرستان در نظر گرفته شده است

 

معاون فرماندار خوسف ضمن خدمات رساني به مردم از طريق اينترنتي يادآور شد: پياده سازي دولت الكترونيك ازمهمترين دغدغه هاي دولت است.

 

قليزاده تبيين كرد: با توجه به اين كه در بسياري از روستاهاي شهرستان خوسف اينترنت نسل سوم و چهارم اپراتورهاي تلفن همراه راه انداري شده است بايستي جهت فرهنگ سازي و استفاده از اين موقعيت جهت ارائه خدمات دستگاه هاي خدمات رسان فراهم شده است .

تعداد بازدید: 403
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal