۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1397/07/03 سرمايه گذاري 120 ميليارد توماني در صنعت برق خوسف
سرمايه گذاري 120 ميليارد توماني در صنعت برق خوسف

محمد شفيعي گفت:120 ميليارد تومان سرمايه گذاري در صنعت برق شهرستان خوسف در سال 96 انجام شده است كه اين ميزان سرمايه گذاري 12 برابر اعتبارات سرمايه گذاري و تامين برق واحدهاي توليدي صنعتي و مسكوني شهرستان تا ابتداي ابتداي سال 96 بوده است.

وي افزود: اعتبار تامين برق به عنوان اصلي ترين زيرساخت توسعه شهرستان خوسف نسبت به كل اعتبارات هزينه شده مبلغ ده ميليارد تومان بوده است.

فرماندار خوسف بيان كرد: از ابتداي سال 96 اولين نيروگاه ده مگاواتي خورشيدي استان توسط سرمايه گذاران خارجي به مبلغ 60 ميليارد تومان در خوسف راه اندازي شد.

شفيعي اظهار كرد: براي راه اندازي پست 132كيلوواتي شهرك صنعتي شهيد رحماني خوسف حداقل 30ميلياردتومان پيش بيني هزينه پيش بيني شده است كه وسايل و تجهيزات اين پست خريداري شده است و پيمانكار مشخص شده است.

وي گفت: برق رساني ازخوسف به آبگرم معدني لوت و نايبند با حداقل 24ميلياردتومان عمليات اجرايي آن شروع شده و قسمتي از تيرهاي برق نيز جايگذاري شده است.

فرماندار خوسف با بيان اينكه در سال 96 خط گرم و هنچنيت خريد بالابر و ساير اعتبارات استاني ملي انجام شده است، افزود: توسعه شبكه برق در شهرستان، نويدبخش توسعه و راه اندازي بسياري از واحدهاي صنعتي و توليدي در شهرستان خواهد بود.

تعداد بازدید: 302
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal