۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1398/05/20 احداث 20 مخزن بتني براي تسهيل در آبرساني به روستاهاي شهرستان خوسف
احداث 20 مخزن بتني براي تسهيل در آبرساني به روستاهاي شهرستان خوسف

محمد شفيعي فرماندار خوسف اظهار داشت: در شهرستان خوسف بيش از 200 روستا و آبادي وجود دارد كه به دليل پراكندگي بسيار زياد در زمينه تامين زيرساخت‌ها با مشكلاتي مواجه هستيم.

فرماندار شهرستان خوسف بيان كرد: از اين تعداد روستا به 68 روستا با تانكر سيار آبرساني مي‌شود.

وي ادامه داد: تفاهم‌نامه‌اي با شركت آب و فاضلاب روستايي منعقد شده كه با هم افزايي امكانات و استفاده از تجهيزات و ماشين آلات دهياري‌ها براي احداث 20 مخزن بتني در روستاهايي كه به صورت سيار با تانكر آبرساني مي‌شود طي شش ماه آتي احداث خواهد شد.

فرماندار خوسف اظهار داشت: تانكرهايي فلزي كه تاكنون در روستاها وجود داشته در تابستان و زمستان به دليل گرما و سرما مشكلاتي براي اهالي روستاها ايجاد مي‌كرد.

شفيعي ادامه داد: در اين 20 روستا مخازن بتني دفني با كمترين هزينه در روستاها احداث و با خط انتقال به وسط روستا خواهد رسيد.

فرماندار خوسف اظهار داشت: امكانات دستگاه‌هاي اجرايي به صورت پراكنده وجود دارد كه درصدد هستيم با هم افزايي تفاهم نامه‌هايي منعقد شود.

شفيعي يادآور شد: انعقاد تفاهم‌نامه با اداره منابع طبيعي جهت نهال كاري و بذرپاشي در ده هزار هكتار و ايجاد سي زمين ورزشي در روستاها و ساماندهي گلزارشهداي تك مزاري از ديگر موضوعاتي است كه پيگيري مي‌شود.

وي ادامه داد: با توجه به اينكه بيش از 70 درصد جمعيت در بخش كشاورزي و دامداري فعاليت دارند رفع مشكلات اين قشر به جد پيگيري مي‌شود.

فرماندار شهرستان خوسف بيان كرد: با همكاري جهاد كشاورزي و بسيج سازندگي موضوع احيا و مرمت قنوات در شهرستان در حال پيگيري است كه اميدواريم بيشتر قنوات روستاهاي شهرستان طي يك برنامه زمانبندي احيا شوند. 
تعداد بازدید: 359
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal