۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير
English
صفحه اصلی
1398/11/09 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به بخش جلگه ماژان سفر کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به بخش جلگه ماژان سفر کرد

مهندس میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی به منظور بررسی آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان خوسف وارد بخش جلگه ماژان شد و مورد استقبال گرم بخشدار و سایر مسئولین محلی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بخشداری جلگه ماژان ؛احمد درمحمدی مقدم در این بازدید با بیان اینکه از 55 مصوبه سفر استاندار خراسان جنوبی 20 مصوبه مربوط به بخش جلگه ماژان است،گفت: ساماندهی ورودی روستای ماژان از جمله شاخص ترین پروژه‌هایی است که در این سفر به تصویب رسیده و در حال حاضر 3 دستگاه اجرایی راهداری و حمل و نقل جاده ای، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و راه و شهرسازی در آن مشغول فعالیت هستند.

بخشدار جلگه ماژان، پیشرفت فیزیکی این پروژه را مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: امید است با جدیت بیشتر دستگاه‌های اجرایی ذی ربط در فاز زمانی مشخص شده شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

درمحمدی مقدم، با بیان اینکه در خصوص احداث چمن مصنوعی ماژان تاکنون اقدام خاصی صورت نگرفته است، گفت: راه ارتباطی سلم آباد، ماژان و کفتر میلان به راه اصلی نیز از جمله مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی است که در حال حاضر این پروژه‌ها فعال می‌باشند.

بخشدار جلگه ماژان، اجرای 28.5 کیلومتر فیبر نوری در بخش جلگه ماژان را مورد تاکید قرار داد و افزود: راه ارتباطی عیلکی _ روبیات نیز از دیگر مصوباتی است که در حال حاضر فعال بوده و امیدواریم در موعد مقرر به بهره برداری برسد.

این گزارش حاکیست؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از پروژه های ورودی روستای ماژان، زمین چمن مصنوعی، اورژانس 115 ماژان، راه ارتباطی سلم آباد به ماژان و پروژه فیبر نوری ماژان بازدید کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 1116
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal