۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير
English
صفحه اصلی
1400/12/26 فرماندار جدید، پیگیر حضور سرمایه گذاران در شهرک صنعتی خوسف باشد
فرماندار جدید، پیگیر حضور سرمایه گذاران در شهرک صنعتی خوسف باشد
استاندار خراسان جنوبی گفت: فرماندار جدید باید پیگیر حضور سرمایه گذاران در شهرک صنعتی یک و دو خوسف باشد.
دکتر قناعت با بیان این مطلب در شورای اداری خوسف که با دستور کار تکریم فرماندار و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان برگزار شد، ضمن تشکر از خدمات فرماندار خوسف، اظهار امیدواری کرد؛ فرماندار جدید با تعامل و شتاب بیشتر کارها را پیش ببرد.
وی با بیان اینکه خوسف معروف به دیار گل‌های نرگس و زادگاه خاندان معزز آیت الله عبادی است و ظرفیت های بی نظیری از جمله معادن غنی دارد، خاطرنشان کرد: برخی معادن این شهرستان به مرحله بهره برداری رسیده و برخی دیگر باید شکوفا شود.
استاندار با بیان اینکه وجود مرقد ابن حسام خوسفی در این شهرستان نشان از فرهنگ، تدین و قدمت شهر دارد، افزود: در کنار معادن شاهد، صنایع دستی خوبی در شهرستان هستیم.
قناعت با بیان اینکه شاهد حضور سرمایه گذار خارجی در خوسف هستیم، تأکید کرد: بزرگترین و مجهزترین کشتارگاه شرق کشور در خوسف ایجاد شده که باید برای تکمیل زنجیره گوشت و جلوگیری از خام فروشی، فرماندار جدید پیگیری های لازم را انجام دهد.
وی با اشاره اینکه وجود سنگ های زینتی در خور به عنوان یک سرمایه عظیم برای جذب گردشگر محسوب می شود، ادامه داد: مدیران باید ضمن تلاش برای جذب گردشگر، کمک کنند استان و شهرستان را به خوبی معرفی کنیم.
به گفته وی؛ رسانه ها و به ویژه رسانه ملی در معرفی استان و ظرفیت ها باید تلاش بیشتری کنند.
استاندار با بیان اینکه با وجود ظرفیت های متعدد استان، نباید فرد بیکار در منطقه داشته باشیم، گفت: این ظرفیت ها بالقوه هستند که باید بالفعل شوند.
قناعت با بیان اینکه گروه های مرجع و مدیران شهرستان به فرماندار جدید کمک کنند تا شهرستان پیشرفت کند، اظهار امیدواری کرد؛ در آینده شاهد رونق و پیشرفت و توسعه شهرستان و استان باشیم.
شایان ذکر است؛ در انتهای این جلسه، ضمن تقدیر از خدمات آخوندی فرماندار خوسف، ایمانی به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد.
تعداد بازدید: 299
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal