۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير
English
صفحه اصلی
1401/02/27 رویکرد پدافند غیر عامل  پیش بینی تهدیدها و پیشگیری از خسارت ها در همه جوانب است.
رویکرد پدافند غیر عامل پیش بینی تهدیدها و پیشگیری از خسارت ها در همه جوانب است.
محمد علی ایمانی روز دوشنبه در شورای پدافندغیر عامل شهرستان خوسف اظهار داشت : رعایت اصول پدافند غیر عامل در هر اقدامی باید مورد توجه قرار گیرد و اقدامات از پیش اندیشیده ای برای حفظ جان مردم در مقابل تهدیدها صورت پذیرفته و امکان تداوم بی وقفه فعالیت های ضروری جهت کاهش آسیب پذیری فراهم شود.
سرپرست فرمانداری شهرستان بر آمادگی همه دستگاه‌های خدمت رسان تاکید کرد و افزود : از مهم ترین هدف های پدافند غیر عامل حفظ سرمایه های انسانی و مالی و جانی است و مهم ترین کار در این راستا انجام ماموریت های سازمانی در هر شرایط و بگونه ای است که هیچ اختلالی در ارائه خدمات صورت نگیرد.

سرپرست فرمانداری خوسف بر رفع مشکلات پوشش های ارتباطی و نقاط کور تاکید کرد و افزود: با برنامه ریزی های مناسب این مشکلات به حداقل ممکن برسد.
وی از برگزاری مانور های مشترک بین دستگاه های احرایی خبر داد و افزود: این مانورهای برای آمادگی بیشتر و رفع نقاط ضعف این دستگاه ها ضرورت دارد.
سرپرست فرمانداری خوسف اظهار داشت: تکمیل ، توسعه و تجهیز انبار های مدیریت بحران در سطح شهرستان و بخش ها به صورت جدی پیگیری شود تا در موارد بحرانی بتوانند از آنها بهترین استفاده شود.
تعداد بازدید: 164
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal