۱۴۰۱ شنبه ۸ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/08/28 بازدید فرماندار شهرستان خوسف از مجتمع صنعتی و معدنی شادان
بازدید فرماندار شهرستان خوسف از مجتمع صنعتی و معدنی شادان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف محمد علی ایمانی دراین بازدید اظهار داشت : مجموعه بسیار فعال با ظرفیت بسیار خوبی در این منطقه وجود دارد.

ایمانی گفت : شهرستان خوسف دارای پتانسیل ها و ظرفیت های مختلف معدنی است که یکی از آنها ظرفیت معدنی شادان می باشد که از سال 1398 عملیات اجرایی آن آغاز شده و اکنون به مرحله فراوری رسیده است .

مقام عالی دولت در شهرستان ادامه داد : یکی از برنامه های مدنظر در شهرستان توجه به فراوری محصولات از جمله مواد معدنی بوده است که این مجموعه صنعتی و معدنی توانسته است در این راستا اقدام های خوبی را بردارد.

وی گفت : این مجموعه امکان اشتغال مستقیم قریب به 300 نفر را فراهم آورده است.

ایمانی افزود :امکان توسعه این مجموعه در راستای فراوری مس وجود دارد و زمینه ایجاد مجموعه صنعتی کنسانتره مس در این منطقه فراهم و موافقت نامه های آن اخذ شده و شروع عملیات اجرایی آن بزودی آغاز خواهد شد .

ایمانی ادامه داد : با راه اندازی مجموعه جدید اشتغال بیش از صدها نفر و سرمایه گذاری بیش از 1600میلیارد فرصت بسیار خوبی در این منطقه فراهم خواهد شد.

ایمانی خاطر نشان کرد : امیدواریم پیش بینی هاو تمهیدات لازم علی الخصوص در موارد زیست محیطی اندیشیده شده و نگرانی در زمینه زیست محیطی باقی نماند.

وی اظهار داشت : در خواست های مربوط به این منطقه که از سطح شهرستان فراتر است در استان پیگیری خواهد شد و زمینه بهتری برای توسعه ، رشد ، افزایش میزان تولید ، اشتغال و سرمایه گذاری در این مجموعه فراهم خواهد شد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با مجموعه مدیریتی این معدن و تلاش های صورت گرفته هرروز نسبت به گذشته شاهد شکوفایی بیشتر این مجموعه معدنی خواهیم بود.

تعداد بازدید: 182
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal