۱۴۰۱ شنبه ۸ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/09/02 دهگردشی نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان خوسف
دهگردشی نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان خوسف
حسین خسروی نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با همراهی محمد علی ایمانی فرماندار شهرستان خوسف و جمعی از مدیران ادارات شهرستان با شرکت در برنامه دهگردشی روستاهای بصیران ، صمد آباد ، فیض آباد ، علی آباد زارعین و هادی آباد در جمع مردم حاضر و از نزدیک در جریان درخواست ها و مشکلات آنان قرار گرفته و در خصوص پیگیری موارد مطرح شده قول مساعد دادند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف؛ شروع این برنامه دهگردشی با حضور مسئولین در گلزار مطهر شهدای روستای بصیران و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر بود.

مسئولین در این برنامه دهگردشی با حضور در این 6 روستا در گفتگوی رو در رو با مردم در جریان مشکلات قرار گرفتند.

در ابتدای حضور مسئولین در هر یک از این روستاها، گزارشی از مسائل و مشکلات و همچنین فعالیت‌های انجام شده در آن روستاها توسط شوراها و معتمدین روستاهای مذکور ارائه شد.

فرماندار شهرستان خوسف با بیان اقداماتی در جهت برطرف سازی مشکلات منطقه از جمله: آب، اینترنت، پوشش شبکه دیجیتال، تلفن همراه و ثابت، تقویت دکل های ارتباطی و توجه ویژه به راه های معدن قلعه زری افزود : با پیگیری های انجام شده از ظرفیت های معدنی منطقه در راستای کمک مردم به این منطقه استفاده خواهد شد.

ایمانی در ادامه خواستار پاسخگویی هر یک از مدیران ادارات شهرستان به موضوعات مطروحه شد.


خسروی نماینده مجلس شورای اسلامی در این دهگردشی ضمن تاکید بر پیگیری مطالبات روستائیان از دستگاه‌های اجرایی خواست برای حل این مشکلات از هیچ تلاشی دریغ نکرده و پیگیریهای لازم را در این خصوص به طور جد در دستور کار قرار دهند و مواردی که نیاز باشد توسط شخص نماینده در استان و تهران پیگیری خواهد شد.


شرکت در برنامه یادواره شهدا در شهرماژان از دیگر برنامه های دهگردشی بود.

گفتنی است : موضوع بیشتر درخواست ها و مشکلات مردم این روستاها در خصوص مشکلات آب ، اینترنت ، جاده آسفالت روستاها ، پزشک ، قنوات ، مراتع ،مشکلات آموزشی ؛ واگذاری مسکن بود که مدیران ضمن گزارش اقدامات انجام شده قول پیگیری مسائل را دادند.

تعداد بازدید: 201
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal