۱۴۰۲ جمعه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1401/09/06 رصد و پایش مداوم واحدهای تولیدی مورد توجه قرار گیرد
رصد و پایش مداوم واحدهای تولیدی مورد توجه قرار گیرد
فرماندار شهرستان خوسف که در اولین جلسه پیشگیری و مدیریت بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان شهرستان سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود :واحدهای تولیدی باید به صورت مداوم مورد پایش و رصد قرار گیرند تا بتوان با انجام پیش بینی های لازم در خصوص کاهش خسارات احتمالی جانی و مالی پیشگیری های موردنیاز را به انجام رساند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف؛ محمدعلی ایمانی ،بیمه پایه واحدها و محصولات و تولیدات را مورد تاکید قرار داد و افزود : باید اقدامات به گونه ای انجام شود تا همه واحدهای تولیدی تحت پوشش صندوق بیمه قرار گیرند ، این در حالیست که واکسیناسیون تولیدات دامی و ماکیان به طور جد باید مورد توجه قرار گیرد.

مقام عالی دولت در شهرستان خوسف با بیان اینکه دشمن همواره به دنبال ایجاد اختلال در روند تولید و زندگی طبیعی مردم هست، گفت:امروزه عوامل دشمن ساز در حوزه های میکروبی و ویروسی تحت عنوان بمب بیولوژیک بسیار مهم و جدی است.

ایمانی اطلاع رسانی به موقع حوادث را مورد تاکید قرار داد و افزود:قرنطینه سازی واحدهای تولیدی که دچار حادثه شده اند برای کاهش خسارت باید بطور جد مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار شهرستان خوسف در پایان، بر آموزش متصدیان واحدهای تولیدی و تولیدکنندگان، به عنوان یکی از موضوعات بسیار مهم و حائز اهمیت در این حوزه، تاکید کرد.
تعداد بازدید: 558
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal