۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ مرداد
English
صفحه اصلی
1396/08/28 همه امكانات براي جلوگيري از خام فروشي معدن به كار گرفته شود
همه امكانات براي جلوگيري از خام فروشي معدن به كار گرفته شود
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خوسف ؛ ي بي عصمت سرفرازي عصر چهارشنبه در بازديد از معدن طلاي شادان شهرستان خوسف افزود: ايجاد كارخانه هاي فرآوري مواد معدني مي تواند به توسعه استان و شهرستان كمك شاياني كند.
وي با بيان ظرفيت ها و پتانسيل هاي استان و شهرستان خوسف در مواد معدني گفت: دستگاه هاي دولتي از تمام توان خود در راستاي حمايت از سرمايه گذاري هاي بخش خصوصي حمايت خواهند كرد.
معاون اقتصادي استاندار خراسان جنوبي اشتغال را يكي از مهم ترين دغدغه هاي نظام، مردم و مسئولان دولتي دانست و ادامه داد: همه دستگاه هاي استان در راستاي حمايت از اشتغال بسيج شده اند.
فرماندار خوسف نيز در اين جلسه گفت: معدن طلاي شادان سال 1382 ثبت و گواهينامه كشف در سال 1395 با تاييد ميزان ذخيره 27 ميليون و 863 هزار تن طلا با عيار 0.55 پي پي ام (ppm) صادر شده است.
محمد شفيعي بيان كرد: با بهره برداري از معدن و كارخانه فرآوري آن حداقل براي 500 نفر اشتغال به صورت مستقيم ايجاد مي شود كه لازم است همه مديران در ايجاد زيرساخت هاي اين معدن همكاري كنند.
وي از قول مساعد سرمايه گذار پروژه براي بهره برداري از آن در يك دوره 20 ماه خبر داد و گفت: پروانه بهره برداري اين معدن براي 10 سال صادر شده است.
فرماندار خوسف با بيان اينكه اولين كارخانه فرآوري مواد معدني در اين پروژه به بهره برداري خواهد رسيد افزود: با بهره برداري از اين كارخانه از خام فروشي جلوگيري و سود حاصل از آن تمام و كمال عايد هم استاني ها خواهد شد.
وي ذخاير معدن شادان خوسف را چشمگير خواند و اظهار كرد: تاكنون سرمايه گذار 180 ميليارد ريال در اين پروژه هزينه كرده است.
شفيعي گفت: در منطقه شادان معادن ديگري همچون ماهرآباد، خونيك نيز وجود دارد و بايستي براي تامين زيرساخت هاي لازم براي بهره برداري از اين معادن و كارخانه فرآوري اقدامات موثري انجام داد.
 
تعداد بازدید: 205
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal