۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
English
صفحه اصلی
1399/07/28 شاخص جمعیتی ملاک مناسبی برای توزیع اعتبار نیست
شاخص جمعیتی ملاک مناسبی برای توزیع اعتبار نیست
سرپرست فرمانداری شهرستان خوسف در دیدار با هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به وسعت و پراکندگی این شهرستان گفت: این موضوع هزینه ارائه خدمات را به شدت افزایش می‌دهد .
 
آخوندی با بیان اینکه شاخص جمعیتی ملاک مناسبی برای توزیع اعتبار نیست افزود: لازم است تغییراتی در شاخص‌های توزیع اعتبارات داشته باشیم تا مناطق محروم که عمدتا دارای پراکندگی جمعیت هستند از امکانات دولتی در حد مطلوب بهره مند شوند.
آخوندی اظهار داشت: مردم به دلیل نزدیکی به بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی، این کمبود امکانات و زیرساخت‌ها مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کرده است و زمینه حاشیه نشینی مرکز استان را فراهم خواهد کرد.
سرپرست فرمانداری خوسف اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا بسیاری از پرسنل در مراکز بهداشتی در مضیقه‌های زیادی هستند که باید قدردان فداکاری‌های آنها باشیم.
وی اظهار داشت:با کمبود امکانات و پرسنل شرایط مرکز بهداشت شهر خوسف سخت است و مجموعه مدیریتی شهرستان جهت رفع مشکلات زیرساختی در کنار دانشگاه علوم پزشکی استان فداکارانه حضور خواهد داشت.
سرپرست فرمانداری خوسف ادامه داد: سلامت به عنوان یکی از دغدغه‌های اساسی مردم واولویت‌های دولت است و با اجرای طرح تحول سلامت اقدامات بسیار خوبی صورت پذیرفته اما نیازمند تکمیل هرچه سریعتر زیرساخته در سطح شهرستان تازه تاسیس خوسف است.
آخوندی اظهار داشت: با وجودکمبود اعتبارات در شهرستان باید نگاه ویژه‌ای هم در بعد تجهیزات و امکانات و هم نیروی انسانی از سوی مرکز استان به شهرستان خوسف معطوف شود.
وی گفت: روزانه حدود دو هزار خودروی سنگین از محورهای ترانزیتی شهرستان عبور می‌کنند و حوزه بهداشت در شهرستان حداقل به چهار هزار نفر که روزانه از این شهرستان توقف و عبور می‌کنند بایستی هم خدمات ارائه شود.
بازدید از بیمارستان، ستاد و مرکز بهداشت و پایگاه سلامت شهر خوسف از دیگر بازدیدهای اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی در شهر خوسف بود.
تعداد بازدید: 391
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal