۱۴۰۰ سه شنبه ۹ آذر
English
صفحه اصلی
1400/04/28 اختصاص بیش از 31 میلیارد تومان اعتبار به خوسف
اختصاص بیش از 31 میلیارد تومان اعتبار به خوسف

فرماندار خوسف در کمیته برنامه ریزی شهرستان افزود: میزان اعتبار تخصیصی از محل اعتبارات تملک دارایی‌ 4 میلیارد و 678 میلیون تومان، از محل فروش 3 درصد نفت 8 میلیارد و 70 میلیون تومان، از طریق منبع اعتبارات متوازن 18 میلیارد تومان، از اعتبارات حوزه الزامات اجرای طرح‌های هادی 471 میلیون تومان و از محل پایگاه‌های بسیج و حوزه‌های علمیه 197 میلیون تومان بوده است.

آخوندی بیان کرد: پارسال نیز 52 درصد اعتبارات در نظر گرفته شده تخصیص پیدا کرده است و از 30 میلیارد و 102 میلیون تومان اعتبار مصوب میزان 15 میلیارد و 756 میلیون تومان تخصیص یافته است.

فرماندار خوسف ادامه داد: با توجه به اینکه جمعیت به عنوان یکی از اصلی‌ترین شاخص‌های توزیع اعتبارات محسوب می شود اما شهرستان خوسف به عنوان سومین شهرستان وسیع استان فقط شش درصد از اعتبارات را دریافت می‌کند.

او عنوان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در تلاش برای جذب اعتبارات ملی و استانی باشند و این به عنوان یکی از مهمترین ملاک‌های ارزیابی مدیران خواهد بود.

آخوندی گفت: با توجه به اعتبارات اندک شهرستان بایستی با حمایت از سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی زمینه ایجاد کارخانه‌های صنعتی و تولیدی را فراهم کرد.

فرماندار خوسف اظهار کرد: شهرستان خوسف با ایجاد و احداث کارخانه‌های متعدد در زمینه‌های مختلف در آینده نزدیک به عنوان یکی از بزرگترین شهرستان‌های صنعتی خراسان جنوبی مطرح خواهد شد.

او تصریح کرد: خوسف بیش از 200 روستا و آبادی دارای سکنه دارد که با این میزان اعتبار بسیاری از پروژه‌ها اجرایی نخواهد شد.

تعداد بازدید: 679
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal